Quick Links - Workbook Fees

FEES FOR 2014 - 2015 

 

Kindergarten

Instructional Material - $10.00

Total - $10.00

1st Grade

Instructional Material - $10.00

Total - $10.00

2nd Grade

Instructional Material - $10.00
Student Planner - $.400
Math Workbook - $38.00

Total - $52.00

3rd Grade

Instructional Materials - $10.00
Student Planner - $4.00

Total - $14.00

4th Grade

Instructional Materials - $10.00
Student Planner - $4.00
Recorder for Music - $4.00

Total - $18.00

5th Grade

Instructional Materials - $10.00
Student Planner - $4.00

Total - $14.00

6th Grade

Instructional Materials - $10.00
Student Planner - $5.00
Science Lab - $5.00

Total - $20.00